top of page

Dostawa

Średni czas realizacji zamówienia to 10-14 dni roboczych. Usługa ekspress to dodatkowe 10%kwoty zamówienia, czas realizacji 1 dzień roboczy.

Swoje zamówienie możesz odebrać osobiście w naszym Studio na ul. Anielewicza 28/13 w Warszawie. Pamiętaj żeby wcześniej zarezerwować wizytę w zakładce "Rezerwacje".

Masz dwie opcje wyboru sposobu wysyłki. Kurier DPD lub paczkomat InPost. Zaznacz preferowaną opcję podczas składania zamówienia.

Wymiany & Zwroty

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 14 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu.

Zwrotu kosztów dokonamy nie później niż w ciągu 7 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconych towarów. Wykorzystamy ten sam sposób płatności, który został użyty przez Ciebie do złożenia zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni.

Zwrotowi nie podlegają następujące towary:

Towary wykonane na zamówienie lub ściśle spersonalizowane.

Towary które noszą ślady użytkowania.
   
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu. Decyzję o zwrocie podejmujemy według własnego uznania.

Zwrot towarów

Klient ponosi koszty i ryzyko związane z odesłaniem towaru do nas. Towar należy wysłać na następujący adres:

Hedonism Warsaw
Malwina Gawryś
Anielewicza 28/13
01-052 Warszawa
warsaw.hedonism@gmail.com
+48 511 262 407
Paczkomat InPost: WAW42B

Nie ponosimy odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w trakcie transportu zwrotnego. Z tego względu zalecamy korzystanie z ubezpieczeń i usługi śledzenia przesyłek pocztowych. Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymamy towaru lub potwierdzenia przyjęcia przez nas przesyłki zwrotnej.

Prezenty i vouchery:

Jeśli towar został oznaczony jako prezent w momencie zakupu, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz bon upominkowy o wartości równej wartości zwróconego towaru. Po otrzymaniu zwróconego produktu zostanie do Ciebie wysłany bon upominkowy.

Jeśli towar nie był oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca wysłała zamówienie do siebie, aby później przekazać produkt Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby wręczającej prezent.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres warsaw.hedonism@gmail.com.

bottom of page